Dodano: 2017-06-06, Wycieczka klasy 4a, 4b i 4c

W tym roku trzy klasy czwarte wybrały się na wycieczkę do Silverado City, Biskupina oraz Wenecji. W miasteczku westernowym przenieśliśmy się w świat dzikiego zachodu. Braliśmy udział w różnych pokazach, byliśmy łapani na lasso, oglądaliśmy jazdę na koniach oraz scenki z życia kowbojów. Najbardziej podobał nam się "Napad na bank".

Drugim punktem programu naszej wycieczki było zwiedzanie Biskupina. Oglądaliśmy stare domy oraz jak wyglądałożycie ówczesnych ludzi.

Następnie udaliśmy się do Wenecji do Muzeum Kolejki Wąskotorowej. Duże wrażenie zrobiły nan nas widziane tam pociągi.

Pomimo zimna i padającego deszczu nasza wycieczka się udała, wszystkim bardzo się podobała.

Antoniny, Izydory, Jana