Dodano: 2024-01-15, Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych

Dnia 13 stycznia  w Hali Sportowo-Widowiskowej w Rakoniewicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych w kategorii chłopców oraz dziewcząt. W kategorii chłopców do  zawodów przystąpiły szkoły: SP1 Grodzisk Wlkp. oraz SP Rakoniewice. Natomiast w kategorii dziewcząt: SP2 Grodzisk Wlkp., SP Konojad oraz SP Rakoniewice gdzie grano systemem „każdy z każdym”.  W kategorii dziewcząt zespół z Rakoniewic zajął drugie miejsce natomiast w kategorii chłopców najlepszą drużyną w powiecie okazała się drużyna z Rakoniewic i tym  samym zostając mistrzami powiatu uzyskali prawo gry w rozgrywkach rejonowych. Gratulujemy i życzymy dalszych  sukcesów sportowych.

Skład zespołu dziewcząt: Bartkowiak Zofia Maria, Michalak Nikola, Marciniak Wiktoria, Bandel Zofia Anna, Biskup Klaudia, Jokiel Jowita Antonina, Kaczmarek Antonina, Kaczmarek Julia, Stawińska Emilia, Andrzejewska Oliwia, Konieczna Klaudia, Melonek Maja, Lorenz Lena. Opiekun Wioletta Wróblewska

Skład zespołu chłopców: Nowak – Kryś Nikodem, Walkowiak Filip, Wilk Dawid, Figler Marek, Gertner Ksawery, Kryś Ksawery, Bąk Kamil, Borowczak Maurycy, Korsak Alan, Roguski Jakub, Rożek Wiktor. Opiekun Maciej Świtała

Maciej Świtała

Bazylego, Bernardyna, Krystyny